Aktuálně

 

Začali jsme!

23.09.2020

Začal nový školní rok a myslím, že jsme se už všichni těšili. Navzdory všem protikoronavirovým opatřením se provoz školky rozjel docela pěkně. Společně si užíváme her, učení a hlavně kamarádů. A pokod to počasí dovolí, snažíme se být hodně venku.

Ve čtvrtek 25.6. odpoledne jsme se sešli s našimi předškoláky a jejich rodinami v kapli sester. S mnohými z nich to bylo setkání po dlouhé "koronavirové přestávce". Tedy chvíle o to vzácnější.

Na Tři krále

13.02.2020

Povídání, vyrábění i tříkrálové koledování...

Na konci ledna jsme se opět domluvili s panem ornitologem Veselým, že nám ukáže ptáky, které odchytává. Postupně se tedy na Zavadilku vypravily děti ze všech tří tříd.

Těsně před adventem jsem se v pátek odpoledne sešli ve školce. Společně jsme se přivítali ve třídách a zbytek času byl věnován vyrábění adventních věnců a přátelskému povídání. Kdo chtěl, mohl s hotovým věncem zajít na chvilku do kaple pro požehnání pro svoji rodinu.

Dobrý biskupe, Mikuláši, lásku, radost, pokoj přinášíš. Děkujem, my ti děkujem, Boží lásku ukázal jsi všem!

Ve čtvrtek odpoledne proběhla brigáda na zahrádce školky. Počasí nám přálo, sešlo se mnoho lidiček - malých i velkých a panovala dobrá nálada. Udělal se kus práce a věřím, že pro všechny přítomné to byl milý a požehnaný čas. Tedy zbývá jen dodat VELKÉ DÍKY VÁM VŠEM!!!