Aktuálně

 

Kvůli koronavirovým omezením letos nebylo možné zrealizovat všechny naplánované akce, Proto jsme se domluvili, že také náš každoroční "adventní projekt" Putování do Betléma zaštítíme firmou Severočeské doly a.s.

Vzhledem ke všem letošním omezením jsme dlouho váhali, jak (nebo zda vůbec) zrealizovat náš již tradiční společný vstup do adventu. Nakonec jsme s rozhodli pozvat do venkovního areálu školky rodiny našich dětí v sobotu 28.11. odpoledne. Nekonal se žádný společný program. Jednotlivé rodiny průběžně přicházely a odcházely. Venku byl čas na krátké...

Školka je teď sice ještě do středy zavřená, ale i přesto společně slavíme svátek svatého Martina. Některé naše paní učitelky pro děti připravily nabídku činností, a tak si mnozí mohou doma společně něco vyrobit nebo třeba upéct svatomartinské rohlíčky.

Začali jsme!

23.09.2020

Začal nový školní rok a myslím, že jsme se už všichni těšili. Navzdory všem protikoronavirovým opatřením se provoz školky rozjel docela pěkně. Společně si užíváme her, učení a hlavně kamarádů. A pokod to počasí dovolí, snažíme se být hodně venku.

Ve čtvrtek 25.6. odpoledne jsme se sešli s našimi předškoláky a jejich rodinami v kapli sester. S mnohými z nich to bylo setkání po dlouhé "koronavirové přestávce". Tedy chvíle o to vzácnější.

Na konci ledna jsme se opět domluvili s panem ornitologem Veselým, že nám ukáže ptáky, které odchytává. Postupně se tedy na Zavadilku vypravily děti ze všech tří tříd.

Na Tři krále

13.02.2020

Povídání, vyrábění i tříkrálové koledování...

Dobrý biskupe, Mikuláši, lásku, radost, pokoj přinášíš. Děkujem, my ti děkujem, Boží lásku ukázal jsi všem!